Małe promo (Podoko, Killed By Car, Banau)

Dziś chciałbym zapoznać was z kilkoma zespołami z mojego rodzinnego miasta – Bydgoszczy. I nie będzie to artykuł o znanych, lubianych z platynowymi płytami. Spróbuje pokazać wam, że w każdym mieście można znaleźć dobry, warty uwagi młody zespół. Prawdę mówiąc, gdyby nie słuchacze, wiele zespołów nigdy nie zaistniałoby na rynku. Więc wspierajmy debiutanckie zespoły, aby mogli się rozwijać!

Dziś dostałem maila z próbnym nagraniem zespołu Podoko. Kawałek nosi tytuł  Nowy Świat jest to przedsmak tego, co szykują nam chłopaki. Szczerze przyznam się słyszałem więcej kawałków i naprawdę będzie, na czym zawiesić ucho:)

Tymczasem zapraszam do „próbowania”.

W składzie: Bas – Dadzio, Gitara – Kosmos, Perkusja – Tomasz, Wokal – Timas, Syntezator & Wokal – KresMan

 

Teraz trochę z innej beczki, Killed By Car zespół z nieco większym stażem. Działają mniej więcej od 3lat. Mają za sobą dużo koncertów, a na początku tego roku można było ich usłyszeć w Radiu PiK. Zapraszam do wysłuchania demo. A dla tych, którym się spodoba zapraszam na ich myspace.

 

Banau grupa istnieje od 2007 roku, grają stary dobry punk rock. Maja za sobą mnóstwo koncertów w całym województwie oraz występy dla TVP i Radia PiK. Tu w kawałku ADHD, komu mało odsyłam do myspace.

 

To tyle na dziś, w przyszłości napiszę jeszcze o innych debiutanckich zespołach, które próbują przebić się przez tumany popowych gwiazd. O Podoko na pewno jeszcze napisze tymczasem pozdrawiam chłopaków i życzę im powodzenia.

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Warto posłuchać. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s